24 lut 2015

MELEKSEM WOKÓŁ ŚREDNIOWIECZNEGO ZAMKU W MALBORKUZastanawiasz się czy w tym roku odwiedzić Zamek krzyżacki w Malborku? Ale boisz się, że po czterogodzinnym chodzeniu po zamku będą bolały Cię nogi i stracisz ochotę na dalsze zwiedzanie? Jeśli tak to zapraszam na wycieczkę meleksem, podczas, której zobaczysz zabudowę zamku od strony zachodniej, gdzie znajdowała się niegdyś fosa. Z kolei od strony północnej zobaczysz basztę maślankową wraz z szpitalem, kuźnią i z Karwanem. Następnie obejrzymy zamek od jego wschodniej części z kościołem świętego Jana a także ratusz oraz basztę północną, Na konać pokażę Państwu odrestaurowane wały Von Plaulena z których rozpościera się widok na zamek z wschodniej części. Czas wycieczki dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wycieczka meleksem jest cicha, ekologiczna i wygodna zarówno dla rodziny z małym, dziecięcymi, osób starszych a także niepełnosprawnych. Do meleksa można w stawić wózek np. dla dzieci. Maksymalna ilość osób mogących jechać meleksem 8 osoby. Podczas wycieczki mogę w każdej chwili zatrzymać się po aby np. była możliwość zrobienia zdjęcie albo kopić średniowieczne pamiątki, np. stroje na bale przebierańców, kusze, łuki itd w jedynej w swoim rodzaju ZBROJOWNI RYCERSKIEJ.
W czasie wycieczki meleksem, która stanowi atrakcje właśnie dla dzieci, nie będziesz od nikogo uzależnieni. Sam decydujesz gdzie chcesz pojechać i co zobaczyć. Wycieczka meleksem po zamku średnim stanowy uzupełnienie zwiedzania zamku wysokiego. Koniec wycieki może być, miejscu wygodnym dla klienta, na parkingu, tuż obok własnego samochodu, autokaru, na dworcu kolejowym czy na kempingu.
 Meleksem można także pojechać drewnianym mostem do restauracji "Na fali" po kuchennych rewolucjach, parkiem do Dinoparku, linoparku czy tez zarezerwować nocleg. Kierowca jest osobą niepełnosprawną acz prowadzi meleksa pewnie z prędkością spacerową. Rezerwacja wycieczki przez komunikator GG: 4239515, lub Facebook Czekam przy głównej bramie do zamku w godz. popołudniowych (tak jak to widać na zdjęciu nr. 1. Zapraszam serdecznie od 30 kwietnia do 30 września. Meleks stanowić skuteczną formę reklamy mobilnej również dla Twojej firmy, związku z tym zapraszam do współpracy także w zakresie reklamy.