7 sty 2016

Centrum Okulistyczne ArtLife

Oferta Centrum Okulistycznego ArtLife

Laserowa korekcja wzroku

Laserowa korekcja / korekta wad wzroku jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych metod korekcji krótkowzroczności, dalekowzroczności i astygmatyzmu, takich jak okulary czy soczewki kontaktowe, co więcej: daje pacjentom nieporównywalnie wyższe poczucie komfortu i wolności.


Badanie kwalifikacyjne

O zakwalifikowaniu do zabiegu laserowej korekcji wzroku decydują wyniki badania kwalifikacyjnego. Podczas takiego spotkania lekarz bada grubość rogówki oraz dokładne wartości wady i indywidualne cechy oka. Rozpoznane parametry są później wprowadzane do lasera.

Specjalistyczne badanie okulistyczne

Jeśli odczuwacie Państwo dolegliwości związane z oczami lub zauważycie pogorszenie wzroku, zachęcamy do skorzystania ze specjalistycznego badania okulistycznego w Centrum.

Plastyka powiek

Plastyka powiek górnych sprawia, że wizerunek osoby zasmuconej czy zmęczonej znika dzięki usunięciu zbędnych fragmentów skóry. Wymagające operacji plastycznej powieki mogą też powodować tak zwane widzenie boczne lub uszkodzenie obwodowe, uciążliwe i przykre w konsekwencjach zaburzenia widzenia.

Drobne zabiegi okulistyczne

Drobne zabiegi okulistyczne dotyczą zmian skórnych w okolicach oczu i na powierzchni gałki ocznej. Aby skonsultować potrzebę wykonania zabiegu, jego szczegóły i przebieg, umów się na badanie kwalifikacyjne.

Laserowe leczenie rogówki PTK

Fotokeratektomia terapeutyczna (PTK) - Photo Therapeutic Keratectomy jest zabiegiem dla pacjentów z nieprawidłowościami rogówki (mogą powodować niezborność nieregularną), zmętnieniami rogówki, bliznami (pourazowymi, zapalnymi, po usunięciu ciał obcych), zwyrodnieniami i dystorfiami rogówki oraz erozjami nawrotowymi.

ArtLife Centrum Okulistyczne - laserowa korekcja wzroku

Adres: ul. Obrońców Wybrzeża 23, Centrum Horyzont Gdańsk 80-398

Rejestracja i informacja

Poniedziałek - Piątek:  09.00 - 17.00
Tel.: +48 58 557 57 77, +48 605 03 66 30,
Tel./fax: +48 58 557 55 70
E-mail: info@artlife.com.pl

Pozostałe informacje znajdują się na podanej wyżej stronie.